Hakkımızda

Simsekler Yangin Söndürme

ŞİMŞEKLER YANGIN Söndürme Araçları, İş Güvenlik Gereçleri San. Ve Tic.Ltd. Şti, 1982 yılında Kemalettin Şimşek tarafından İzmir’de kurulmuştur. Yangın ve iş güvenliği alanında, ülkemizin her bölgesinde 20’den fazla sektörde 3000’i aşkın kurum ve kuruluşa hizmet veren firmamız, tecrübeli ve kaliteli kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Şirketimiz, 2007 yılından bu yana kullandığı ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) sistemi ile tüm idari, mali, üretim, hizmet planlama ve yönetimini kurumsal bir yapı içerisinde gerçekleştirmekte olup,  gelişen teknolojilere ve çözüm ortaklarının ihtiyaçlarına uygun sürekli iyileştirme politikası ile yangın güvenliği sektörünün lider kuruluşu olmaya devam etmektedir.
Kalite politikamız, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi standart şartlarında müşteri ihtiyaç ve şartlarına en uygun, en kaliteli ürün ve hizmetleri, yürürlükteki ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlar çerçevesinde, zamanında yerine getirmektir.
Şirket vizyonumuz, “EN BÜYÜK” ten önce “EN İYİ” olma çabamızı sürdürüp, sürekli gelişerek, sektörde dünya standartlarını yakalayıp, ülkenin en üretken ve saygın kurumlarından biri olarak değer yaratmaktır.
Şirket misyonumuz, İş kolumuzun yaşamsal öneminin bilinci, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen en güncel yöntem ve teknolojilerle, müşterilerimizin beklentilerini doğru çözümlerle karşılayarak gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com